-
Trasy se uzavírají vždy nejpozději 48 hodin před plánovanou trasou.
(Routes always close no later than 48 hours before the planned route)
-
Na adresy lze zajíždět – za příplatek – pouze po individuální domluvě.
(Addresses can be visited - at an additional cost - only by individual arrangement.)
-
Začátkem trasy se rozumí vždy první svozové místo uvedené v seznamu a trasa končí posledním uvedeným místem.
(The start of the route always means the first collection point listed and the route ends with the last point listed.)
-
Na sobotní trasy je možné objednávku zaslat nejpozději ve čtvrtek
-
For Saturday routes, it is possible to send the order no later than Thursday
-
Na Mezinárodní trasy je možné objednávku zaslat nejpozději 3 dny před odjezdem
- (It is possible to send an order for International routes no later than 3 days before departure)
-
Pokud jste nenašli Vámi požadovné místo v naplánovaných trasách, napište nám přes formulář v kontaktech nebo na tel. čísle +420 703 001 433 , +420 730 307 932
- (If you have not found the place you want in the planned routes, write to us via the form in contacts or on the
- phone number +420 703 001 433 , +420 730 307 932
Mezinárodní Přeprava / EU Transport
Trasy pro rok 2024
Trasy se mění podle objednávek
TRASY 2024
Časy jsou orientační ,mohou se lišit podle dopravní situace, po cestě budou zákazníci telefonicky informovány o příjezdu na svozové místo.
Děkujeme za pochopení.
---------------------------------------------------------------------------------------------
TRASA č. 1 Svoz - 06.04.2024
Náchod (ALBERT ,Bří Čapku) 6.00 hod.
Jaroměř (TESCO) 6.30 hod.
Hradec Králové (MOL,Koutníkova 629/68) 7.00 hod.
Chlumec nad Cidlinou (KM-PRONA) 7.30 hod.
Poděbrady (Parkoviště jezero Poděbrady) 8.00 hod.
Praha Černý Most (MOL ,Skorkovská 2438) 8.45 hod.
Benátky nad Jizerou (LIDL ,Bratří bendu 800) 9.30 hod.
Mladá Boleslav (SPORTISIMO,Jíčínská 1350) 10.00 hod.
Jíčín (ORLEN,M. Koněva 464) 10.45 hod.
Hořice (ORLEN ,Klicperova 126) 11.30 hod.
Sadová (ORLEN,Sadová 131) 12.00 hod.
Hradec Králové (MOL,Koutníkova 629/68) 12.30 hod.
Jaroměř (TESCO) 13.00 hod.
Náchod (ALBERT,Bří Čapku) 13.30 hod.
---------------------------------------------------------------------------------------------
TRASA č.2 Svoz - 16.04.2024
Náchod (ALBERT,Bří Čapku) 6.00 hod.
Nové Město nad Metují (ORLEN,T.G.Masaryka 1425) 6.30 hod.
Rychnov nad Kněžnou (LIDL ,Jiráskova 1832) 7.00 hod.
Ustí nad Orlici (ORLEN,Královehradecká 1395) 7.35 hod.
Svitavy (LIDL,Utří mostu 995/11) 8.15 hod.
Letovice (PENNY ,Pražská 1120/25) 8.45 hod.
Brno (GLOBUS,Hradecká 48/40) 9.30 hod.
Boskovice (KAUFLAND,Rovná 2460) 10.30 hod
Ždar nad Sázavou (LIDL,Studenská 2215/2) 11.30 hod
Havlíčkuv Brod (KAUFLAND,Bělohradská 3855) 12.15 hod.
Chrudim (KAUFLAND,Slov.Nár.Povs.1081) 13.15.hod.
Pardubice (GLOBUS ČERPACÍ ST.Poděbradská 293) 13.45 hod.
Hradec Králové (MOL,II CZ Koutníkova 629/68) 14.15 hod.
Jaroměř (TESCO) 15.15 hod.
Náchod (ALBERT Bří Čapku ) 15.45 hod
-----------------------------------------------------------------------------------------------
TRASA č.3 Svoz - 23.04.2024
Náchod (ALBERT,Bří Čapku) 6.00 hod.
Jaroměř (TESCO) 6.30 hod
Hradec Králová (MOL,Koutníkova 629/68) 7.00 hod
Praha Černý Most (MOL,Skorkovská 2438) 8.15 hod
Beroun (Čerpací st. RE FI,s.r.o.,Pražská 859) 9.15 hod
Plzen (TESCO,Rokycanská 1424) 10.15 hod
Praha (ORLEN,Novopatská 65 Praha 9) 11.15 hod
Mladá Boleslav (SPORTISIMO Jíčínská1350/III) 12.00 hod.
Jíčín (ORLEN,M.Koněva 464) 12.45 hod
Hořice (ORLEN,Klicperova 126)13.15 hod
Hradec Králové (MOL IICZ,Koutníkova 629/68) 14.00 hod
Jaroměř (TESCO) 14.30 hod.
Náchod ALBERT,Bří Čapku) 15.00 hod.
---------------------------------------------------------------------------------------------------